MISJA FIRMY
Musiał Group to wysoko wyspecjalizowana grupa podmiotów kompleksowo obsługujących kluczowe obszary rynku nieruchomości. Głównym filarem funkcjonowania i rozwoju firmy jest nowoczesny model działania połączony z wieloletnim doświadczeniem oparty na kompleksowych usługach obejmujących całość procedury obrotu nieruchomościami oraz inwestowania w nieruchomości wraz z usługami uzupełniającymi.
MAGAZYN M2
NOWOŚCI I TRENDY Z RYNKU
Z jednej strony firma realizuje branżowe szkolenia i warsztaty gdzie dzieli się bogatą wiedzą i doświadczeniem. Pracownicy są prelegentami na ogólnopolskich wydarzeniach branży nieruchomości. Z drugiej strony publikuje bezpłatne czasopismo w wersji papierowej oraz online Magazyn M2 informujące o nowościach i trendach z rynku nieruchomości.

BIURA NIERUCHOMOŚCI

Firma powstała w 2005 roku, jako biuro pośrednictwa na lokalnym rynku nieruchomości. Wraz z rozwojem firmy pojawiały się dodatkowe usługi oraz coraz szersza oferta podyktowana potrzebami rynku i klientów. Dziś obsługuje kompleksowo i szeroko każdy aspekt związany ze sprzedażą nieruchomości w tym pośrednictwo i doradztwo prawne.
2

NIEZALEŻNE
ODDZIAŁY

10

OBSŁUGIWANYCH
LOKALIZACJI

175

AKTUALNYCH
OFERT

9

DORADCÓW
I SPECJALISTÓW

BIURO DEWELOPERSKIE

Firma powstała w 2011 roku i jest prekursorem obsługi inwestorów i inwestycji deweloperskich w zakresie tworzenia zintegrowanych projektów inwestycyjnych, oraz obsługuje wszelkie aspekty prowadzonych procesów w tym zakup gruntu, projektowanie, doradztwo prawne, podatkowe, finansowe i inwestycyjne.
PONAD 467 SPRZEDANYCH
NIERUCHOMOŚCI

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Od kilku lat uzupełnieniem naszych usług jest wykonywanie projektów, aranżowanie i wykończenia wnętrz pod klucz. Usługi obejmują wykonanie kompletnego projektu domu, mieszkania. Zajmujemy się również pełną realizacją zaplanowanych prac, wizualizacjami, zakupem materiałów i usługą remontowo budowlaną. Większość realizowanych przez Nas działań to wykańczanie mieszkań pod klucz dla klientów nabywających mieszkania w stanie deweloperskim.

MUSIAŁ INWESTYCJE

To spółka założona w 2014 roku celem realizacji mieszkaniowych projektów deweloperskich jedno i wielorodzinnych na terenie Zagłębia. To również podmiot pozwalający zewnętrznym inwestorom pomnażać kapitał w ramach prowadzonych inwestycji wprowadzając nowatorskie metody inwestowania czy przedsprzedaży nowych mieszkań deweloperskich.
8 INWESTYCJI
DEWELOPERSKICH
REKOMENDACJE
Nasza firma posiada pozytywne rekomendację największych jednostek branżowych w Polsce i za granicą. Firma ściśle współpracuje z organizacjami, stowarzyszeniami i instytucjami otoczenia biznesu.
NASZ TEAM
Kluczowym elementem firmy MUSIAŁ GROUP jest stabilny i elastyczny zespół, w skład którego wchodzą prawnicy, pośrednicy i zarządcy nieruchomości licencjonowani przez Polską Federację Rynku Nieruchomości, doradcy finansowi i inwestycyjni.