BIURA NIERUCHOMOŚCI

Firma powstała w 2005 roku, jako biuro pośrednictwa na lokalnym rynku nieruchomości. Wraz z rozwojem firmy pojawiały się dodatkowe usługi oraz coraz szersza oferta podyktowana potrzebami rynku i klientów. Dziś obsługuje kompleksowo i szeroko każdy aspekt związany ze sprzedażą nieruchomości w tym pośrednictwo i doradztwo prawne.
2

NIEZALEŻNE
ODDZIAŁY

10

OBSŁUGIWANYCH
LOKALIZACJI

175

AKTUALNYCH
OFERT

9

DORADCÓW
I SPECJALISTÓW

Duży wyróżnik firmy to nowoczesne i innowacyjne metody działania oraz indywidualne i kompleksowe podejście do sprzedawanych nieruchomości poprzez organizowanie dedykowanych spotkań dla potencjalnych Klientów.

Dzień otwartych drzwi to pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. Jego formuła jest oparta na zagranicznych sposobach prezentacji nieruchomości. Podczas wydarzenia zostaje zaprezentowany potencjał i możliwości nieruchomości, przedstawione wszelkie danych techniczne, odbywają się konsultacje z ekspertami z zakresu finansów, kredytów, inwestycji, aranżacji wnętrz oraz doradztwa. Celem jest zgromadzenie w jednym czasie wszystkich osób wstępnie zainteresowanych zakupem nieruchomości. Udział w wydarzeniu nie zobowiązuje uczestników do zakupu.