BIURO DEWELOPERSKIE

Firma powstała w 2011 roku i jest prekursorem obsługi inwestorów i inwestycji deweloperskich w zakresie tworzenia zintegrowanych projektów inwestycyjnych, oraz obsługuje wszelkie aspekty prowadzonych procesów w tym zakup gruntu, projektowanie, doradztwo prawne, podatkowe, finansowe i inwestycyjne.
PONAD 2623 SPRZEDANYCH
NIERUCHOMOŚCI

W ramach usług firma prowadzi sprzedaż inwestycji deweloperskich jako biura sprzedaży dewelopera, prowadząc nowoczesne formy marketingu i promocji.

Z kolei dużą innowacją produktową na rynku nieruchomości było wdrożenie projektu „zamień stare mieszkanie na nowe” umożliwiającego poprawę komfortu życia klientów. Cały proces sprzedaży starego mieszkania i zakup nowego prowadzony jest przez licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami, a różnica brakującej części finansowana jest kredytem hipotecznym, w wybranym przez klienta banku przy pomocy naszych doradców finansowych.

Program ma na celu zwiększenie możliwości klienta, który często samodzielnie nie jest w stanie stworzyć sobie warunków na nowe, komfortowe i tańsze w eksploatacji mieszkanie. W ramach usług firma prowadzi ponadto doradztwo inwestycyjne aktywizując alternatywne metody inwestowania w nieruchomości.