PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Od kilku lat uzupełnieniem naszych usług jest wykonywanie projektów, aranżowanie i wykończenia wnętrz pod klucz. Usługi obejmują wykonanie kompletnego projektu domu, mieszkania. Zajmujemy się również pełną realizacją zaplanowanych prac, wizualizacjami, zakupem materiałów i usługą remontowo budowlaną. Większość realizowanych przez Nas działań to wykańczanie mieszkań pod klucz dla klientów nabywających mieszkania w stanie deweloperskim.

Projektujemy również meble do każdego wnętrza, a polecony przez nas stolarz zajmie się ich wykonaniem. Do najważniejszej innowacji marketingowej w firmie należy wprowadzenie usługi Home Staging. Jest to nowość na lokalnym rynku nieruchomości. Usługa polega na kompleksowym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub najmu.

W odpowiedni sposób przygotowane nieruchomości cieszą się większym zainteresowaniem, przyspiesza to proces sprzedaży, często pozwala na osiągnięcie wyższej ceny. Zastosowanie autorskich metod zmienia charakter nieruchomości, czyniąc ją bardziej atrakcyjną i wyróżnioną wśród konkurencyjnych ofert. Usługa w zakresie Home Stagingu polega na konsultacjach, wykonaniu kompleksowej metamorfozy celem przygotowania kampanii marketingowej. W ramach działań m.in. zakup odpowiednich materiałów, ich transport oraz wykonanie wszelkich prac remontowych realizowanych w ramach prowadzonych przez firmę usług.