Musiał Group > Baza wiedzy > Czy zakup mieszkania pod wynajem się opłaca?
Czy zakup mieszkania pod wynajem się opłaca?

Zakup mieszkania na wynajem to od wielu lat bardzo popularna metoda inwestowania w nieruchomości. Comiesięczne zyski z tytułu najmu oraz wzrost wartości nieruchomości w czasie powoduje, że po pierwsze lokowany kapitał można skutecznie uchronić przed inflacją, a ponadto osiągnąć stabilne wpływy, które w większości proponowanych przez nas  inwestycjach powodują, że wpłacony kapitał zwraca się w 100% w okresie około 10 lat.

Musiał Group

Zespół Musiał Group
15 maja, 2023

Jak pokazują statystyki prowadzone przez Otodom Analytics, Dąbrowa Górnicza, ale również inne miasta na terenie Zagłębia niezmiennie znajduje się w pierwszej piątce miast w Polsce, w których stosunek cen nieruchomości do wysokości czynszów najmu generują największy zysk.

Wyjaśniając – ceny mieszkań są stosunkowo niskie do wysoko wycenianych stawek za najem tych mieszkań.  Warto również wspomnieć, że Sosnowiec (a zatem nieruchomości na terenie Zagłębia Dąbrowskiego) to sprawdzone miejsce do nabycia nieruchomości na wynajem, co dziś jest jedną z najbardziej popularnych form inwestowania

Sprawdź ofertę nowych dostępnych mieszkań w obsługiwanych przez Nas inwestycjach deweloperskich. Umów się na spotkanie w naszym biurze, na którym wybierzemy dla Ciebie ofertę zakupu mieszkania z rynku pierwotnego. Wyjaśnimy Ci, jak będzie wyglądał proces inwestycyjny. Jeśli nie masz gotówki na zakup mieszkania, wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytową i załatwimy wszystkie formalności. Podpisz umowę deweloperską u notariusza w towarzystwie jednego z naszych agentów.

Podsumowanie

Od tego momentu to my przejmujemy inicjatywę i cały proces dzieje się bez Twojego udziału. Nasza ekipa przeprowadzi remontu z wykończeniem pod klucz według przygotowanego wcześniej projektu. Po zakończeniu remontu przygotujemy ofertę wynajmu mieszkania wraz z profesjonalną sesją zdjęciową. Następnie przekażemy mieszkanie najemcy.

Porozmawiaj z naszym Agentem
Radosław Musiał odpowie na pytania dot. nieruchomości oraz załatwi formalności

Baza wiedzy

Sprzedaż - kontakt
Masz nieruchomość
i chcesz ją sprzedać?
Zgłoś się do nas, wszystkim się zajmiemy.
Zakup - kontakt
Chcesz kupić nieruchomość?
Zgłoś się do nas, pomożemy Ci w wyborze.
Gotowy na współpracę? Wyślij zapytanie
Masz pytania?

Zadzwoń
503 555 503

Chcesz się z nami spotkać?

Adres biura
Al. Józefa Piłsudskiego 74,
Dąbrowa Górnicza