Musiał Group > Baza wiedzy > Jak wygląda zakup nieruchomości z pośrednikiem?
Jak wygląda zakup nieruchomości z pośrednikiem?

Zakup nieruchomości to ważna życiowa  decyzja która niesie za sobą wiele konsekwencji zarówno finansowych, jak i tych wpływających na komfort codziennej egzystencji. Towarzyszą jej duże emocje i jest to w pełni uzasadnione i zrozumiałe – warto więc wiedzieć, że wcale nie musisz odczuwać tego stresu, wręcz przeciwnie możemy sprawić aby proces ten był dla ciebie przyjemny i prowadził do osiągnięcia wspólnego sukcesu. Działamy w branży nieruchomości od ponad 18 lat i chcemy dzielić się z tobą naszym doświadczeniem i profesjonalizmem, każdy dzień to dla nas wyzwanie.  Chcemy dowiedzieć się, czego potrzebujesz, jakie są twoje gusta i  preferencje, a następnie w oparciu o Naszą wiedzę, doświadczenie i możliwości znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę,  taką, która spełni Twoje wymagania oraz będzie skrojona na miarę twoich potrzeb.

Musiał Group

Zespół Musiał Group
15 maja, 2023

Dzięki nam nie musisz samodzielnie wertować tysięcy ofert na wielu portalach nieruchomościowych, analizować rynku, szukać ofert ani kontaktować się ze sprzedającymi. Zyskujesz czas dla Siebie. My robimy to wszystko za Ciebie, po czym wspólnie z Tobą udajemy się na ich prezentacje. Kiedy wybierzesz już nieruchomość, która  skradnie twoje serce, agenci Musiał Group w Twoim imieniu prześwietlą niczym skaner jej stan formalny i prawny, będą negocjować w Twoim imieniu aż osiągną upragniony sukces. Następnie pomożemy Ci znaleźć korzystne finansowanie zakupu i będziemy sprawować pieczę nad całym procesem finalizacji. Będziemy Ci też towarzyszyć przy przekazaniu lokalu.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz i podasz nam swoje preferencje, a my zajmiemy się resztą- zrobimy wszystko byś Ty nie MUSIAŁ . Twoje wymarzone M już na Ciebie czeka, a naszym zadaniem jest je znaleźć. Gwarantujemy codzienną aktualizację ofert w wybranej przez Ciebie formie (telefonicznie lub mailowo). Będziesz otrzymywać tylko te propozycje, które spełniają ustalone wcześniej kryteria.

Podsumowanie

Najważniejsze kwestie formalno prawne są dla Nas codziennością, więc dokonamy wszelkich starań by zakup nieruchomości przebiegł płynnie, bezpiecznie i komfortowo.

Porozmawiaj z naszym Agentem
Karolina Niciarz odpowie na pytania dot. nieruchomości oraz załatwi formalności

Baza wiedzy

Sprzedaż - kontakt
Masz nieruchomość
i chcesz ją sprzedać?
Zgłoś się do nas, wszystkim się zajmiemy.
Zakup - kontakt
Chcesz kupić nieruchomość?
Zgłoś się do nas, pomożemy Ci w wyborze.
Gotowy na współpracę? Wyślij zapytanie
Masz pytania?

Zadzwoń
503 555 503

Chcesz się z nami spotkać?

Adres biura
Al. Józefa Piłsudskiego 74,
Dąbrowa Górnicza